Ziemassvētku dāvanas – kā iepriecināt savus mīļot

Domājam, ka visiem skaidrs, ka šie Ziemassvētki būs citādāki. Šis gads patiešām izvērties savādāks, kā bija cerēts un kā vispār varēja iedomāties. Šķiet, ka pat filmu scenārijos kaut kas tāds nav bijis. Ja vasarā likās, ka to visu murgu esam jau gandrīz pārvarējuši, tad te tieši pirms Ziemassvētkem situācija nav tā pati labākā. Var teikt, ka pat diezgan traka, jo principā svinēt varam tikai savās mājsaimniecībās. Bet mēs ar jums gribējām parunāt priecīgākas ziņas. Proti, Ziemassvētku dāvanas jeb kā iepriecināt savus mīļos šajos svētkos.

Ziemassvētku dāvanas

Ziemassvētku dāvanas

Pirmā leita, kurai gribam pievērsties ir tā, ka šajos svētkos droši dāvanas varam sūtīt ar kurjeru vai pakomātu starpniecību saviem mīļajiem cilvēkiem pa tiešo. Tā kā svinēšana var notikt tikai vienas mājsaimniecības ietvaros, tad šis ir labs veids, kā to izdarīt. Vēl jau, protams, var aizbraukt un nolikt pie durvīm. Tas arī labs variants.

Ķeramies pie lietas! Vēlamies šajos svētkos īpaši aicināt iegādāties vietējo ražotāju preces un pakalpojumus. Situācija valstī nav tā labākā. Tidziņi nenotiek un tirgotāji nevar savas preces pārdot pa tiešo. Nākas izmantot interneta veikalu starpniecības vai sociālos tīklus.

Lai ražotājiem darbība neapstātos pavisam, mēs aicinām izvēlēties vietējos ražojumus. Ir tik daudz skaistu, neparastu un garšīgu preču, par kurām mēs pat nespējam iedomāties.

Pārtikas preces un dzērieni. Latvijā tie ir tik daudz un dažādi. Lai lutinātu savus mīļos ar vitamīniem, iesakām dāvināt dažādas sukādes un sulas. Būs gan garšīgi, gan cilvēks uzņems vitamīnus, kas īpaši svarīgi šajā laikā. Omulīgiem vakariem noderēs karstvīns, vīns vai cidrs. Arī šo produktu ražotāju Latvijā tiešām netrūkst. Atliek atrast tikai sev vēlamo vai izvēlēties no dažādiem ražotājiem.

Dāmas noteikti uzrunā Latvijā ražota ksomētika, kas iepriecinās un palutinās. Sejas krēmi, ķermeņa krēmi, šampūni, lūpu spīdumi, vannas bumbas un daudz kas cits.

Kungiem patiks ādas izstrādājumi. Piemēram, Latvijā ražoti maki, jostas un somas.

Piedāvājums tiešām ir liels! Starp citu, noteikti vērts pameklēt Instagram pēc tēmturiem – ražots Latvijā vai citi līdzīgi tēmturi vai tā sauktie haštagi. Noteikti atradīsiet, ko interesantu, skaistu un vērtīgu.

Vēlam katram mūsu lasītājam mierpilnus Ziemassvētkus un ceram, ka jau drīz varēsim sanākt visi kopā un priecāties!