Ziemassvētki Eiropas skaistākajās pilsētās svētku noskaņai

Ziemassvētki Eiropā

Lai gan mēs pārsvarā stāstam par aktivitātēm un notikumiem Liepājā vai Kurzemē, tomēr Ziemassvētku trakums ir pārņēmis arī mūs. Tāpēc vēlamies pastāstīt par labākajiem Ziemassvētku galamērķiem Eiropā. Ziemassvētki Krakovā, Prāgā vai Reikjavīkā noteikti paliks atmiņā uz visu mūžu. Ja nav iespēju šajos svētkos doties ārpus Latvijas, tad atceraties, ka arī Liepājā ir skaisti.

Ziemassvētki Krakovā Polijā

Polija ir starp labākajiem Ziemassvētku galamērķiem Eiropā, kas svin šo ļoti gaidīto gada dienu ar tikpat lielu entuziasmu un prieku kā jebkura katoļticīgā tauta Eiropā. Ar Ziemassvētku eglītēm, kas uzstādītas pilsētu laukumos, ar apburošiem dievkalpojumiem un lūgšanām, kā arī ar bagātīgiem svētkiem Ziemassvētku vakarā ar nosaukumu Wigilia, Ziemassvētki Polijā noteikti apburs jūsu sirdi. Tiek stāstīts, ka mistiskā pilsēta Krakova izskatās visizcilākā, kad tā tiek pārklāta Ziemassvētku svinībās un pārklāta ar svaigu sniega segu, lai tai pievienotu pasaku pieskārienu. Skaisti!

Ziemassvētki Reikjavīkā Islandē

Lai arī Reikjavīka izskatās pēc mazas pilsētas, kurā nekas īpaši nenotie, tā patiesībā uzliesmo ar krāsām, dzīvesprieku un svētku svinībām Ziemassvētkos. Daudziem patiesībā nav zināms, ka tā ir viena no labākajām vietām Eiropā Ziemassvētku svinēšanai kopā ar saviem mīļajiem. Šī pilsēta Ziemassvētku laikā patiesi pārvēršas par prieka centru. Viss tiek izgaismots ar svētku gaismām, kuras ir piepildītas ar svaigi ceptu izstrādājumu aromātu, un caur mājām atskan Ziemassvētku dziesmu skaņas.

Ķelne Vācijā

Pilnīgs prieks par gardēžiem -Ziemassvētki Ķelnē jūspalutinās ar labākajiem un visgaršīgākajiem kulinārijas izstrādājumiem, kas ļaus vēderam lūgt ko vairāk. Svaigi kanēļa cepumi, karstvīns un ceptu ābolu aromāts – Ķelnē ir viens no labākajiem Ziemassvētku tirdziņiem Eiropā, kur var iegādāties tik kārdinošas ceptas un grauzdētas preces un jautri pavadīt laiku!

Prāga Čehijā

Visbeidzot, nekas nepārspēj Prāgas šarmu, kad runa ir par labākajām Ziemassvētku pavadīšanas vietām Eiropā. Prāga lepojas ar visskaistāko un labāko Ziemassvētku tirdziņu visā Eiropā. Ar visām slavenajām atrakcijām un ielām, kas mirdz gaišākas nekā jebkad, Prāgā Ziemassvētku svinēšanas laikā jutīsities gandrīz kā karnevālā.

Milāna Itālijā

Ziemassvētki Eiropā nav pilnīgi, neņemot vērā pasaules modes galvaspilsētu. Visi, kas ir sapņojuši par tādu pasaku, kāda ir filmā Frozen – var vienkārši doties uz Milānu, lai piepildītu savus sapņus. Visa pilsēta ir klāta ar sniegu, un pilsētas svētku gaismiņas uzlabos garastāvokli.