Vasaras kokteiļu ieteikumi

Vasaras kokteiļu ieteikumi gardai laika pavadīšanai

Spilgti un atsvaidzinoši, margarita, daiquiri un Negroni ir klasiski dzērieni, kas katram kokteiļa mīļotājam ir jāzina. Protams, ir daudzi citi, bet šie tiešām ir populāri. Latvijā noteikti top virsotnes ieņem arī mohito. Kurš ir tavs iemīļotais kokteilis. Turpinājumā vasaras kokteiļu ieteikumi.

Vasaras kokteiļu ieteikumi – kas tev jāzina?

Ak, vasara. Ar karstajiem laika apstākļiem nāk dažādas aktivitāšu idejas. Un tajās ietilpst pikniki, bārbekjū un piemājas ballītes. Vasaras draudzīgie, atspirdzinošie kokteiļi vienmēr ir lielisks papildinājums svētkiem, kā arī lielisks papildinājums siltiem laika apstākļiem.

Tomēr vasara ir arī peldkostīmu, šortu un īso vasaras kleitu sezona. Tāpēc tie, kas seko līdzi savam svaram, visticamāk, arī skaitīs kalorijas, ogļhidrātus un kopējo uzturvielu saturu.

Daudzi vasaras kokteiļos izvēlas tādus kalorijām bagātus papildinājumus, kā augļi un cukurs, lai radītu vieglu un atsvaidzinošu garšu, kas ir ideāli piemērota vasaras siltos vakaros. Tomēr ir daudz un dažādas kokteiļu idejas, kas neapdraudēs jūsu svaru un veselīgo dzīvesstilu. Šādi garšīgie kokteiļi apmierinās jūsu vasaras dvēseli – vien 160 līdz 220 kalorijām.

Kokteiļu piedevas

Vēl viens svarīgs elements jūsu dzēriena kopējā uzturvērtībā, protams, ir piedevas. Iespējams, labākais pieejamais diētas dzēriens, kas vasaras vakarā joprojām ir atsvaidzinošs, ir vienkāršs degvīns un soda ar citronu vai dzērveņu sulas šļakatām. Jūs varat arī izmēģināt džinu ar toniku vai glāzi laba un atdzesēta baltvīna.

Ja jūs vēlaties iegūt vislielāko garšu sprādzienu, mēģiniet kokteiļus, kuros ir neliels daudzums dažādu dzērienu (piemēram, Long Island Iced Tea), kas var būt saprātīgs kopējā kaloriju skaita ziņā. Izvairieties no kaloriju slazdiem, piemēram, Coca Cola vai sīrupa, kas pilns ar cukuru un kalorijām. Ja jūs vēlaties baudīt dzērienu ar augstu kaloriju saturu, piemēram, Margaritu, izmēģiniet pievienot daudz ledus un pieturieties pie viena dzēriena.

Jūs varat arī samazināt kalorijas (un divkāršot savu labo karmu), samazinot alkohola daudzumu savā kokteilī. Ne visi kokteiļi ir piemēroti bez alkohola versijām, bet jūs varat noteikti atrast daudz un dažādas versijas veselīgiem kokteiļiem ar maz kalorijām.

Lai lieliska, krāsaina un atspirdzinoša vasara! Ceram, ka mūsu ieteikumi tev palīdzēja.