Marts – idejas, ko darīt Kurzemes pusē

Hei, hei! Klāt jau marts – pavasara pirmais mēnesis. Gaisā jau jūtamas pavasara smaržas un dienas paliek arvien garākas. Līdz ar to vairāk laika aktīvām nodarbēm ārā. Tiesa gan, vēl jau Latvijā manāms sniegs un diez vai, ka tas tik ātri atkāpsies. Bet cilvēki ir noilgojušies pēc gaismas un būšanas ārā. Jo ziemā pavisam noteikti mazāk sanāk baudīt svaigu gaisu. Tad nu mēs izdomājām, ka pastāstīsim jums savas idejas, kur martā doties baudīt pavasari. Kā parasti, mūsu idejas par un ap skaisto Kurzemi.

Marts – idejas, ko darīt Kurzemes pusē

Idejas var izdomāt daudz un dažādas. Galvenais, lai ir vēlme, ko darīt. Un pašam arī jāsaprot, ko gribi darīt. Vai nu tās ir garākas pastaigas vai vienkārši tūrisma apskates objektu apskatīšana.

Pastaigas

Pavasaris ir īstais laiks, kad sākt doties pārgājienos. Tas ir lielisks veids, kā sevi uzturēt formā un ideāls veids, kā izpētīt apkārtni un būt pie dabas. Jo ceļojot ar automašīnu vai velosipēdu jūs nevarēsiet tik tuvu būt dabai. Tāpēc iesakām doties tieši pārgājienos. Pārgājieni taču var būt arī pa pilsētu. Izstaigājiet Liepāju, Ventspili vai Kuldīgu ar kājām. Noteikti nenožēlosiet. Atradīsiet ielas un ieliņas, ko ar auto nemūžam nebūtu pamanījuši. Pilsētā vide mainās ātri, līdz ar to staigāt būs interesanti un nostaigātos kilometrus nemaz nemanīsiet. Intereses pēc izmantojat soļu skaitītāju. Pēc tam pašiem būs interesanti paskatīties, cik tad daudz ir nostaigāts. Un pēc tādas kārtīgas pastaigas iegriezieties omulīgā kafejnīcā. Pēc pastaigas ēdiens noteikti garšos labāk.

Ekskursija

Mums ir viena laba ideja, kā dodoties braucienā ar automašīnu pa Kurzemi, atklāt sev pilnīgi jaunas vietas. Iesakām iegriezties katrā vietā, kur ir brūnās krāsas norāde. Esam pārliecināti, ka atklāsiet pilnīgi jaunas vietas, kurās parasti nemaz neiedomātu iegriezties. Jūs būsiet pārsteigti.

Branči

Taisnība, mums visiem patīk paēst, turklāt labi paēst. Tāpēc iesakām aktīvu atpūtu vai ekskursiju apvienot ar foršiem un garšīgiem brančiem. Pozitīvi, ka ārpus Rīgas parasti branči ir lētāki, bet ne sliktāki. Tāpēc noteikti izmantojat izdevību.

Vēlam skaistu un siltu pavasari! Lai izdodas foršs Kurzemes apceļošanas un atklāšanas brauciens!