Lieldienu brīvdienas aktivitātes un idejas brīvdienām

Hei, hei draugi! Laiks rit neticamā ātrumā un pavisam drīz jau būs klāt Lieldienu brīvdienas un arī pēc tam maija jau foršās maija brīvdienas. Lieldienas mums sniegs četras brīvas dienas – no piektdienas līdz pirmdienai. Vieni noteikti brīvās dienas izmantos, lai dotos īsās brīvdienās uz Eiropu vai tepat uz Lietuvu vai Igauniju. Citi svinēs Lieldienas un apciemos radus, draugus. Bet mēs gribētu ieteikt dažas aktīvas lietas, ko darīt. Jo svētki jāizmanto ne tikai ēšanai un sēdēšanai mājās, bet arī ir jāizkustas. Jo kustībā taču ir spēks! Jūs piekritīsiet, vai ne? Tad nu turpinājumā mūsu ieteikumi, draugi.

Lieldienu brīvdienas aktivitātes un idejas brīvdienām

Aktīvas pastaigas

Mums šķiet, ka brīvdienas ir jāizmanto aktīvām nodarbēm. It īpaši, ka tagad beidzot klāt ir pavasaris un  nākamnedēļ sola fantastiski siltu laiku. Laika ziņu eksperti saka, ka var būt pat līdz +20 grādiem. Tas nu pavisam noteikti ir lielisks iemesls, lai nesēdētu mājās. Kas zina, varbūt varēsim cerēt uz vēl vienu fantastiski siltu vasaru. Brīvdienas ir tā vērtas, lai izkustētos. Tāpēc padomājiet, kas jums tuvumā ir. Varbūt varat aizdoties līdz jūrai pastaigāt. Vai varbūt netālu ir kāds jauks parks, kur gan nodoties foršai un aktīvai atpūtai, gan papētī, kas dabā jau pamodies – puķes, putni, kokiem lapas. Galvenais, lai ir pašam prieks. Iesakām līdzi paņemt termosu vai termokrūzi ar tēju un kādu veselīgu uzkodu.

Brauciens ar velo

Nu gan jau ir pēdējais laiks, lai notraustu putekļus un veiktu apkopi savam velosipēdam. Pavasaris ir lielisks laiks izbraucieniem ar velo. Varēsiet gan izkustēties, gan apceļot tuvākās un tālākas vietas. Starp citu, ir dzirdēts arī par dažādām velo – foto orientēšanās sacensībām. Tas varētu būt ļoti interesanti. Izplānojiet braucienu pa sev tuvāko apkārtni. Redzēsiet, cik daudz neredzētu vai arī vienkārši nepamanītu vietu un lietu ieraudzīsiet. Patiesībā ikdienā tik daudz ko palaižam garām. Šādi braucieni var būt ļoti vērtīgi. Patiks arī bērniem. Atceraties paņemt mugursomu un iemest tajā uzkodas un termosā siltu tēju. Pavasaris tomēr ir viltīgs gadalaiks, lai gan ļoti skaists.

Lai izdodas lieliskas brīvdienas!