Kurzeme un vasaras atvaļinājums – skan lieliski

Lai kā negribētos, bet pavisam drīz jau klāt būs augusts. Neticami, vai ne? Baudām īstu dienvidu tveici, bet rudens tuvošanās ir neatņemama sastāvdaļa. Tāpēc vasara jāsteidz baudīt. Mēs kā īsti kurzemnieki, protams, aicinām apmeklēt Kurzemi. Šis Latvijas reģions ir pilns burvīgām vietām un pludmalēm – tādas, par kurām citi var tikai sapņot. Kurzeme – tā ir jāizbauda! Idejas turpinājumā!

Kurzeme – tā ir jāizbauda

Liepāja

Protams, gribam sākt ar Liepāju. Vai varat iedomāties vēl skaistāku un jaukāku pilsētu karstā vasaras dienā? Tur ir plaša un smilšaina pludmale ar burvīgo Baltijas jūru. Turpat pludmalē kafejnīcas vai var padoties tālāk un baudīt glaunākus restorānus. Piemēram, Porziņģa izslavēto restorānu. Turpat arī veikali un viesnīcas. Pabrauc tālāk ārpus pilsētas un iespējams tiksi pie mīlīgām viesu mājām. Var jau arī sadomāt un saplānot atpūtu Liepājā reizē ar mūzikas festivālu Summer sound, bet tad jārēķinās ar cilvēku pūļiem.

Kuldīga

Kuldīga. Tā nudien ir viena jauka pilsēta. Pilsētas centrā visas ēkas tiek lieliski pielāgotas senatnīgajai aurai, ka brīžam pat nesaproti, kurā gadā esi “iekāpis”. Iesakām aizdoties uz jauku restorānu Goldigen Room un baudīt lielisku atmosfēru restorānā vai tā terasē. Tur tiek ceptas picas īstā ar malku kurināmā krāsnī. Kāda smarža un garša! Ja kļūst par karstu, tad veldzi iesakām meklēt Eiropā platākās rumbas Ventas ūdeņos. Tur varēsiet gan izpeldēties, gan muguru izmasēt.

Pāvilosta

Šī mazā un jaukā Kurzemes piejūras pilsētiņa kļuvusi par īstu pērli. Kopš uz šejieni sākuši plūst tūristi, tā pilsēta arvien attīstās. Tiek atvērtas jaunas viesnīcas un viesu mājas. Sarosās restorāni un citas ēstuves. Tur tāda īsta vasarnieku būšana! Iebraucot Pāvilostā, visas rūpes un stresi tiek atstāti ārpus. Nudien tā ir īsta miera osta. Jā un patiesi tur ir arī osta. Pilna ar jahtām un citiem peldlīdzekļiem.

Domājam, ka esam devuši pietiekami daudz iemeslu, lai Kurzemi pavisam noteikti iekļautu savā brīvdienu plānā. Tu nenožēlosi pavisam noteikti! Lai izdodas un sanāk lieliskas brīvdienas!