Kurzeme un tās skaistās vietas, ko apceļot šajā pavasarī

2020. gads pavasaris ir ļoti īpašs. Tas ir īpašs gan pozitīvā, gan negatīvā nozīmē. Pavasaris nesis lielu nastu mums visiem dēļ kā pārvietošanās ir ierobežota. Toties, kamēr neviens nav aizliedzis doties dabā vieniem pašiem, varam smelties spēku dabā. Kurzeme un tās daba ir fantastiska. Pat šķietami izlepušie vācu tūristi ar lielu prieku atpūšas Kurzemes silšu pludmalēs. Un uzsver, ka tas ir dabas brīnums. Reti kurā Eiropas valstī varam manīt tik tukšas un skaistas pludmales.

Latvijas daba

Kurzeme – apceļošanas idejas

Ideju mums ir daudz un varētu runāt un runāt. Bet šajā rakstā padosim jums virzienu, kādā skatīties. Tā teikt, iedosim mazu intrigu un tad jau paši izdomāsiet, kas jums piemērotāk.

Kurzeme – pludmales

Pludmales Kurzemē ir tiešām fantastiskas. Uz tām varat doties vienas dienas izbraucienos un iziet pastaigā mazāku vai lielāku attālumu. Iesakām nodrošināties arī ar savu mājās sagatavo ēdienreizi. Varam garantēt, ka ēdiens svaigā gaisā pēc feinas pastaigas garšos lieliski un labāk kā parasti. Neaizmirstiet arī par siltu tēju termosā un ūdeni. Protams, varat paņemt līdzi arī mazo pārnēsājamo plītiņu un ēdienu gatavot uz vietas.

Stingrs ieteikums – savākt aiz sevis visus atkritumus un paņemt līdzi tukšu maisiņu, lai varētu no dabas paņemt visu lieko, ko atstājuši citi “cūkas”.

Vēl mums patīk doma doties divu dienu pastaigā pa Kurzemes pludmali. Rezervējiet jauku viesu namiņu vai ņemiet līdzi telti un siltu guļammaisu. Protams, šāds pārgājiens jau ir nopietnāks, bet būs daudz ko atcerēties pēc tam.

Nīca, Užava, Jūrkalne, Slītere, Mazirbe, Kolka un daudz citas skaistas vietas ir apmeklēt vērtas.

Kurzemes dabas takas

Vēl viens mūsu labais ieteikums ir lejupielādēt Latvijas valsts mežu aplikāciju. Tur varat atrast dažādas dabas takas un apskates objektus, ko uztur Latvijas valsts meži. Kurzemē viņu izveidotās dabas takas ir vairākas, tā kā noteikti atradīsiet īstās sev piemērotās. Laba iespēja minētajai aplikācijai ir karte, kas ir sīka un smalka. Neceriet kaut ko tādu ieraudzīt Google Maps. Tā kā dodoties dabā, šī aplikācija noteikti noderēs.

Esam veseli un dodamies dabā!