Kā 2018. gadu iesākuši slavenākie liepājnieki

Ak, šie jaunie gadi jeb katru gadu no jauna! Katru gadu tieši janvārī kļūsim skaistāki, veselīgāki, sportiskāki, izglītotāki un tā tālāk. Lai nu kādi būtu tavi šī gada mērķi, vēlam izdošanos visa gada garumā. Iedvesmai piedāvājam ieskatu slavenāko liepājnieku sociālajos tīklos, lai uzzinātu, kā viņi sākuši jauno 2018. gadu.

Kristapa Porziņģa 2018. gada sākums

Latvijas gada populārākais sportists, Ņujorkas Knicks spēlētājs un NBA zvaigžņu spēles potenciālais spēlētājs Kristaps Porziņģis gadu sācis Ņujorkā. Sociālajos tīklos Kristaps Porziņģis ievietojis bildi kopā ar saviem trīs brāļiem, fonā iespaidīgs skats uz ASV lielpilsētu. Bilde Instagram saņēmusi  101 186 patīk jeb like.

Vēl interesanta bilde pašā gada sākumā Kristapam tapusi kopā ar brāli un Kristapa fotoattēlu ASV slavenam žurnālam Haute Living. Porziņģis attēlots uz žurnāla vāka, kā arī šobrīd ir ievietots kā logo žurnāla Instagram kontā. Grūti iedomāties citu liepājnieku, kurš gozētos slavena amerikāņu žurnāla lapaspusēs. Visu cieņu, Kristap!

Māra Verpakovska 2018. gada sākums

Liepājnieki nebūtu liepājnieki, ja viens otru neatbalstītu! Ar šādu soli jauno gadu sācis futbolists Māris Verpakovskis, kurš savā Instagram kontā publicējis bildi ar Kristapu Porziņģi un vēstījumu par to, ka Porziņģim jābūt zvaigžņu spēles sastāvā. Starp citu šobrīd ļoti aktīvi noris balsojums par NBA zvaigžņu spēles sastāvu. Aicinām balsot par mūsējo arī Tevi, liekot sociālajos tīklos tēmturi #nbavote Kristaps Porziņģis.

Emīla Balcera 2018. gada sākums

Grupas Musiqq un Bermudu Divstūris solists Emīls Balceris jauno gadu sociālajos tīklos sācis ar kopīgu fotogrāfiju ar savu grupas biedru. Savukārt pirms divām dienām Emīls iepostojis, ka 30. janvārī grupa Musiqq piedalīsies “Vienoti par iespēju” koncertā kopā ar vairākiem Latvijas mūziķiem un grupām. Koncerts notiks Arēnā Rīga.

Zinām, ir vēl daudz slavenu un talantīgu liepājnieku, par kuriem vērts rakstīt un runāt. Bet par viņiem vēstīsim jau nākamajā reizē. Vēlam katram superīgu 2018. gadu! Ceram, ka daļa no tā tiks aizvadīta vēju pilsētā Liepājā. Nu vasarā pavisam noteikti ticam, ka atbrauksi baudīt mūsu lieliskās pilsētas dotos labumus un lielisko atmosfēru.

Tiekamies Liepājā un turam īkšķus par Kristapa Porziņģa tikšanu NBA Zvaigžņu spēlē!