Jaunumi Liepājas pusē

Vasara kā vienmēr mīl steigties un diemžēl klāt ir jau augusts. Tomēr īsti nav, ko skumt, jo vasara nudien izvērsusies lieliska un patiesi saulaina. Sākām maijā un joprojām baudām lieliskus laikapstākļus. Arī tuvākais nedēļai sola dienvidnieciski siltu laiku. Priecājamies! Lai gan par rudeni vēl negribas domāt, tomēr turpinājumā jaunumi Liepājā tieši septembra mēnesī.

Jaunumi Liepājā septembrī

Ar prieku varam paziņot, ka no 24. līdz 30. septembrim vēju pilsētā un arī Liepājas apkārtnē norisināsies 2. restorānu nedēļa. Pilsētas viesus un iedzīvotājus priecēs 21 restorāns un kafejnīcas. Tiks sarūpēta īpaša ēdienkarte un īpašs garšu ceļojums. Ēdienos tiks atspoguļotas Latviju raksturojošās sastāvdaļas, brīvā dabā auguši gardumi un vietējo šefpavāru labākās prasmes. Līdzīgi kā Rīgas restorānu nedēļā, arī Liepājā piedāvājums sastāvēs no trim ēdieniem – uzkoda, pamatēdiens un deserts. Piedāvājuma cena būs 9 līdz 20 eiro. Liepājas restorānu nedēļā piedalīsies arī slavenais Porziņģu restorāns MO Liepāja. Tāpat arī restorāns Barons, Čello, Libava, Upe, Piano, kas ir viesnīcas Promenāde restorāns, Oskars, Hotel Kolumbs, Tex-Mex Liepāja, BIG7 un vairāki citi. Liepājas tūrisma mājas lapā varat apskatīt plašāku restorānu sarakstu.

Noteikti iesakām jau laicīgi izvēlēties restorānu un pieteikt galdiņu. Jo pēdējā brīdī var nebūt brīvi galdiņi. Protams, dienas vidū var gadīties, ka atradīsies brīvi galdiņi. Tomēr vakarā, kad visi vēlas jauki pasēdēt restorānā, brīvas vietas var arī vairs nebūt.

Ēdienkartes

Informācija par ēdienkarti vēl sekos, tuvojoties pasākumam. Tā kā iesakām sekot līdzi informācijai un nepalaist garām. Restorānu nedēļas noslēgumā esat laipni gaidīti apmeklēt Liepājas mākslas forumu, kas būs lielisks papildinājums garšas baudām. Festivālu raksturos laikmetīgās mākslas platforma ar dažādiem intriģējošiem projektiem.

Kā nokļūt

Atgādinām, ka airBaltic salīdzinoši nesen atklājuši lidojumus uz burvīgo vēju pilsētu Liepāju. Tā kā, ja negribi pavadīt nogurdinošas stundas autobusā vai mašīnā, tad vari kāpt lidmašīnā un aiziet. Tiem, kuri vēl nemaz ne reizi nav lidojuši ar lidmašīnu, šis var būt pirmais avio piedzīvojums.

Lai izdodas lielisks Liepājas piedzīvojums un patiešām garšīgs un garšām bagāts septembris!