Jaunākās kokteiļu tendences

Jaunākā mode ir ne tikai apģērbu un dizaina sfērā, bet arī ēdieniem un dzērieniem. Šoreiz pastāstīsim par jaunākajām dzērienu un kokteiļu tendencēm, par kurām jau, iespējams, varēsi atcerēties jau nākamajā ballītē vēju pilsētā Liepājā. Aiziet – jaunākās tendences!

Kokteiļu tendences

Tāpat kā ar modi, arī kokteiļu tendences var ņemt vērā un var arī neņemt, jo katram taču sava gaume un garšas īpatnības.

Vietējo labumi

Arvien vairāk cilvēki pasaulē, ciemojoties kādā no valstīm, jautā pēc vietējā alus vai cita dzēriena. Cilvēki kļūst arvien zinātkārāki un labprāt iepazīst vietējo kultūru caur dzērieniem, lai gan bieži vien viņu gaume nesaskan ar konkrētās valsts tipiskajiem dzērieniem. Arī Liepājā iesakām nogaršot tieši kokteiļus, alu un citus dzērienus, ko iecienījuši vietējie.

Rums. Jaunā tekila?

Ruma uzvaras gājiens bija 2016. gads un arī 2017. gadā joprojām ir populārs. Tieši rums ir tas, kas vedina domas uz sauli un pozitīvām domām. Un tieši ar to arī saistās mūsu brīnišķīgā Liepāja!

Kvalitāte

Restorāni visā pasaulē mēģina arvien slīpēt un slīpet savu piedāvājumu, lai izcils būtu viss – interjers, atmosfēra, ēdiens, apkalpošana un, protams, arī oriģinalitāte. Par minētajām lietām arvien vairāk runā arī dzērienu nozares pārstāvji. Ir svarīgi pasniegt dzērienu īpašos traukos, tāpat svarīgi sadarboties ar vietējiem dzērienu un izejvielu piegādātājiem.

Mazāk sulas, vairāk alkohola

Arvien vairāk jūtams, ka dzērienu biznesā strādājošie vairāk domā par plašu un neredzētu kokteiļu piedāvājumu un arī par īpašām glāzēm un noformējumu. To visu veicina arvien lielāks klientu zināšanu līmenis. Nu jau gandrīz katrs mājās prot uzjaukt Aperol Spritz vai Mojito, līdz ar to bārā pasniegtajiem kokteiļiem jābūt augstā kvalitātē.

 

Aicinām arī Tevi vēju pilsētā Liepājā baudīt dažādus kokteiļus, stipros dzērienus, alu, sidru un citus. Iesakām izmēģināt katru reizi citu dzērienu un baudīt vēl nebijušas garšas. Iestājoties rudens drēgnajiem vakariem, iesakām baudīt karstos kokteiļus, piemēram, ar Rīgas Melno Balzamu vai Rīgas Melno Balzamu ar upeņu garšu un citiem sildošiem kokteiļiem.

Uz tikšanos Kurzemes romantiskajā pilsētā Liepājā!