Jaunais gads – ko darīt Liepājā

Nesen stāstījām par to, ko decembrī darīt Liepājā, bet tulīt jau būs klāt februāris. Ja klāt februāris, tas nozīmē, ka drīz pavasaris. Vismaz cerība uz siltāku laiku. Bet vēl ir janvāra beigas un jādomā, ko darīt šeit un tagad. Turpinājumā – jaunais gads Liepājā – ko darīt un kā atpūsties. Ceram, ka varēsim tevi iedvesmot jaukai un patīkamai atpūtai vēju pilsētā.

Jaunais gads – ko darīt Liepājā

Pastaigas gida pavadībā

 

Katru svētdienu plkst. 12:00 gids (kuram līdzi būs zaļi sarkanais Liepājas karodziņš rokās) gaidīs pie jaunās koncertzāles Lielais dzintars info centra visus, kuri vēlas doties līdz 2 stundu mierpilnā pastaigā. Tā paredzēta, lai iepazītu Liepājas vecpilsētas burvību. Tā sāksies ar koncertzāles apskati. Pastaigas laikā būs iespēja ieskatīties Liepājas vēsturē, aplūkot jūgendstila arhitektūru, kā arī novērtēt pilsētas krāšņumu neatkarīgi no gadalaika. Turklāt maršruti tiks mainīti atkarībā no sezonas. Dalības maksa vien 4 eiro. Domājam, ka noteikti ir tā vērts piedalīties! Jo kurš gan labāk zina par pilsētu, kā vietējie!

Labas ziņas – airBaltic palielina lidojumu skaitu uz Liepāju

13. decembrī airBaltic izpilddirektors Martins Gauss paziņoja, ka airBaltic no 2019. gada vasaras sezonas palielinās lidojumu skaitu starp Rīgu un Liepāju no 3 līdz 5 reisiem nedēļā. Tas nozīmē, ka tiks uzlabots savienojums starp abām pilsētām. Tādā veidā arī Liepājas iedzīvotājiem tiks nodrošināta labāka satiksme ar citām Eiropas pilsētām. Tiešām apsveicami! Lidojums uz Liepāju var būt kā īsts piedzīvojums. Īpaši tiem, kas nekad nav lidojuši.

Branču piedāvājumi Liepājā

Aukstajā periodā visu brīvo laiku nepavadīsi tikai ārā. Tāpēc jāatrod labas iekštelpu aktivitātes. Viena no tām ir brančs. Liepājā piedāvājums ir dažādām gaumēm – brokastis saullēkta baudītājiem, rīta baudītajiem, vēlās brokastis tiem, kuri bauda nesteidzīgus rītus. Brančus vēju pilsētā piedāvā Red Sun Buffer Pasta ielā. Tad omulīgā vietiņa Darbnīca. Brančs ir arī restorānā Upe viesnīcā Līva. Izsmalcinātu ēdienu tīkotājiem patiks restorāns Piano viesnīcā Promenāde. Vēl branča piedāvājums ir viesnīcā Kolumbs, restorānā Oskars, viesnīcā Roze, restroānā Palmas, viesnīcā Fontaine hotel, Čili Pizza un restorānā Olive.

Lai jauks ziemas turpinājums un patīkama viesošanās Liepājā.