Ieteikumi vasaras perioda brīvdienām Liepājā

Beidzot ir klāt  gada lieliskākais periods! Vasara, burvīgā vasara. Liepāja vasaras periodā kļūs vēl skaistāka un interesantāka. Tik daudz foršu aktivitāšu, kā pavadīt brīvos vakarus vai brīvdienas. Lai brīvdienas nebūtu tikai gulēšana saulē, tad mēs ieteiksim saturīgas idejas brīvā laika pavadīšanai. Par visu vairāk turpinājumā.

Vasaras brīvdienas Liepājā

Ir tik daudz foršu lietu, ko darīt Liepājas pilsētā vasarā. Varat doties uz pludmali, braukt ar velosipēdu, doties pārgājienos vai vienkārši pastaigās. Citi, protams, izvēlas vasaru pavadīt ārpus Latvijas, bet mēs uzskatām, ka mūsu mīļajā zemē ir daudz brīnišķīgu lietu, ko darīt tieši vasarā.

Izbraucieni ar velosipēdu

Ar cerību, ka Liepāja un citas Latvijas pilsētas drīz varētu kļūt par mazajām Amsterdamām, kur cilvēki kā galveno pārvietošanās līdzekli izmanto velosipēdu. Arī mēs aicinām siltajā, un ne tikai, periodā izmantot velosipēdu kā pārvietošanās līdzekli uz darbu. Protams, velosipēds ir arī lielisks pārvietošanās līdzeklis arī brīvajā laikā. Un ne tikai, lai veiktu garākus pārbraucienus, bet arī ideāli piemērots maziem izbraucieniem pašiem pa savu pilsētu. Iesakām izmantot ne tikai velo celiņus, bet arī izbraukāt pilnīgi neierastas vietas, piemēram, māju iekšpagalmus. Ticiet vai nē, bet citur tur var atrast brīnumu lietas.

Pārgājieni vai pastaigas

Šobrīd doties pārgājienos ir ļoti tikpat populāri, varbūt vienīgi velo stāv klāt. Sociālajos tīklos ļoti ērti var sameklēt domu biedru grupas un pievienoties dažāda veida pārgājieniem. Piemēram, katru nedēļas nogali ir iespēja noiet vairākus kilometrus no Latvijas robežas līnijas. Varat doties, piemēram, pārgājienā no Liepājas uz leju – uz Lietuvas pusi. Pa ceļam Pape un skaistie savvaļas zirgi, arī sakoptais zvejnieku ciematiņš Nida un daudz citas skaistas vietas.

Kultūras aktivitātes

Vasaras periodā laikā Liepājā iesakām arī izbaudīt interesantus kultūras pasākumus. Sākot no jūlija lielā mūzikas festivāla, beidzot ar dažādiem maziem mūzikas vai cita veida kultūras pasākumiem. Iesakām arī apmeklēt koncertus darba dienu vakaros. Tas būs kā lieliska iespēju darba dienas rutīnu padarīt ar interesantiem notikumiem un patīkamu baudu dvēselei. Citi pat nevarat ne iedomāties cik daudz aizraujošu un interesantu pasākumu notiek Liepājā, kā arī visā Latvijā. Tā kā ielūkojieties afišās un aiziet!

Lai superīga vasara!