Foto: ziemas baudīšana Kurzemē

Beidzot iestājusies kārtīga ziema! Un varētu teikt, ka šajā aukstajā laikā cilvēki dalās divās daļās. Vieni ir tādi, kuri sēž mājās zem siltas segas kopā ar krūzi tējas vai kakao, vai arī pavada nesteidzīgus vakarus omulīgās kafejnīcās. Bet otri ir tie, kas iet dabā. Šī otrā daļa katrā laikā saskata savu skaistuma daļu. Un tieši aukstumā daba parādās īpaši krāšņa. Paši taču zināt, cik daudz skaistu dabas bilžu šobrīd rotājas sociālajos tīklos. Raksta turpinājumā mēs gribētu parādīt daļu skaistu un ziemīgu bilžu no Kurzemes puses. Iespējams, iedvesmosies savam ziemīgajam braucienam vai pārgājienam. Aiziet, skaistu foto birums!

Foto: no Liepājas skaistumiem

Karosta. Mūsuprāt, tā ir skaista jebkurā gadalaikā. Lūk, piemērs! Bezgala skaists un tai pašā laikā neticami auksts saulriets. Autors: e.sisenis.

Savukārt, te skats uz mums visiem mīļo Red Sun Buffet un ieeju pludmalē. Ziemīga, balta un mīļa. Autors: ziviliukas32.

Ziemeļu forti no @kristine_beit skatu punkta. Vispār Kristīne savā Instagram profilā publicē daudz iedvesmojošu un skaistu bilžu. Vairums ir no viņas mājas pilsētas Ogres. Tomēr netrūkst daudz labu ideju citu vietu apmeklēšanai. Un te, lūk, skaistā Liepāja un iespaidīgie ziemeļu forti. Arī mēs iesakām tur doties! Turklāt jebkurā no gadalaikiem. Forti ir kā neparasts akcents jūrai. Gan karstā vasaras dienā, gan trakā rudens vētrā, gan ziemas spelgonī, gan pavasara “saulītē ar zobiņiem”. Autors: kristine_beit.

Foto: no Kuldīgas puses

Kuldīgas muzejs savā Instagram profilā priecē ar bildi no Ventas upes un Ventas rumbas. Arī Ventu un tās rumbu skāris lielais aukstums. Rumbas tecējums pārvērties ledū. Autors: kuldigasmuzejs.

Un, lūk, šeit vēl viena bilde no aizsalušās rumbas. Iesakām to redzēt savām acīm, jo bieži šādi skati nav redzami. Autors: juljasj. 

Foto: no Ventspils puses

Ventspils oficiālais Instagram konts pārsteidzis ar tiešām ekstrēmu bildi. Stinšu medības Ventā. Turklāt šādos mīnusos! Dzīvē noteikti skats ir vēl iespaidīgāks. Foto: ventspilslv, Loerts Krasņickis. 

 

Ideālā gadījumā – paņem brīvas divas dienas un izbrauc tādu skaistu aplīti pa Kurzemi. Liepāja, Ventspils, Kuldīga un mazie, jaukie ciematiņi. Tev patiks! Mēs garantējam!