Decembra aktivitātes Liepājas pusē

Esam aizvadījuši Ziemassvētkus! Tie bijuši gaiši, jo zemi rotājis sniegs. Un vēl jau košās, spožās gaismiņas. Ceram, ka svētki tev pagājuši tiešām jauki un lieliskā gaisotnē. Tagad ir laiks starp Ziemassvētkiem un Jauno gadu. Nu ir laiks sākt domāt, kā pavadīt janvāri. Saka, ka janvāris tāds pavisam kluss mēnesis. Bet mēs iesakām izrauties no ikdienas un ļauties dažādām interesantām lietām. Doties apceļot Latviju vai citas valstis. Vai arī vienkārši doties uz restorāniem un baudīt gastronomiskus priekus. Tāpēc piedāvājumā decembra un janvāra aktivitātes.

Decembra aktivitātes

Laiks starp Ziemassvētkiem un Jauno gadu ir tas, kad īpaši jādomā par sportiskām aktivitātēm. Jo abi svētki ir tā teikt izēšanās svētki. Tāpēc svarīgi doties garākās pastaigās, doties slidot vai slēpot. Jo ir taču tik svarīgi būt formā. Vai ne? Tāpēc dodies pastaigās. Kaut vai pa pilsētu vai parku vai arī uz purviem – tur ir īpaši skaisti šajā ziemas sniega laikā. Ja esi no Liepājas, tad noteikti vērts apmeklēt Ziemeļu fortus.

Branči

Lai gan starpsvētku laiks ir tas periods, kad iespējams par ēdienu negribas domāt, tomēr varbūt vērts apmeklēt brančus. Tā ir lieliska iespēja satikties ar draugiem vai ģimeni ārpus mājas. Varēsiet pavisam lēnām baudīt maltīti un parunāties nepiespiestā gaisotnē. Un pats labākais! Nebūs jādomā ne par ēdiena gatavošanu un iepirkšanos, ne pēc tam par trauku mazgāšanu. Mūsuprāt, periodā starp svētkiem branči vai vienkārši pasēdēšana restorānā ir labs veids, kā pavadīt laiku ar saviem mīļajiem cilvēkiem. Domājam, ka tu mums piekrīti.

Pastaigas

Vēl svarīgāk par ēšanu svētkos, ir pastaigas svaigā gaisā. Kad esam baudījuši daudz un dažādus ēdienus, tad ir vēlams doties pastaigās. Ārā laiks ir diezgan patīkams, tā kā nemaz nebūs stipri silti jāģērbjas, lai nenosaltu. Iesakām doties pastaigā pa pilsētu. Vai arī doties garākos pārgājienos pa purviem vai, piemēram, gar jūru. Iesakām paņemt līdzi termosu vai termokrūzi un arī kādu maizīti. Gadījumā, ja atradīsiet skaistu vietu atpūtai, tad varēsiet padzert tēju un uzkost maizīti.

Vēlam tiešām skaistu jaunā gada sākumu un lielisku jauno 2019. gadu! Lai izdodas!