Akcija Apceļo Kurzemi un Liepājas restorānu nedēļa

Ne viens vien noteikti nopūtās, kad kalendārs rādīja jau 1.septembri. Lai nu kā, laiks ir neapstādināms un pavisam nepielūdzams, tādēļ mums visiem jāsamierinās ar rudens iestāšanos. Tiesa gan pagaidām rudens ir tikai uz papīra, jo ārā valda fantastiski laikapstākļi. Tiekam joprojām lutināti ar siltu sauli un tiešām siltām dienām un arī naktīm. Sinoptiķi sola, ka tas tā turpināsies vēl kādu laiku. Lai šāda fantastiska rudens baudīšana būtu vēl vairāk izdevusies, mēs pastāstīsim par akcija “Apceļo Kurzemi” un Liepājas restorānu nedēļu. Tie pavisam ir divi interesanti notikumi, kas vilina doties tieši Kurzemes virzienā.

Akcija “Apceļo Kurzemi”

Šī akcija ilgst jau no pavasara un noslēgsies 31. oktobrī. Tā kā vēl ir laiks paspēt piedalīties, aplūkot un atklāt. Akcijas laikā varat viesoties 36 lieliskās Kurzemes vietās, kur atpūtīsieties, redzēsiet, pamēģināsiet un baudīsiet daudz ko jaunu. Tie akcijas dalībnieki, kuriem būs izdevies pabūt vismaz 12 vietās no 37, būs iespēja piedalīties foršu balvu izlozē no akcijas sadarbības partneriem. Dalībnieki akcijas anketas var saņemt Kurzemes tūrisma informācijas centros Liepājā, Ventspilī, Saldū, Tukumā, Kuldīgā un Talsos. Pasākuma noslēgums paredzēts Kuldīgā 30. novembrī, kur notiks lielā izloze. Tas viss tūrisma gada balles Lielais Jēkabs 2018 ietvaros. Plašāku informāciju varat aplūkot tūrisma informācijas centru mājas lapās vai arī paviesojoties kādā no minētajiem tūrisma informācijas centriem.

Liepājas restorānu nedēļa

Rīgā par restorānu nedēļām ir milzīga interese. Citi restorāni pat nespēj apkalpot lielo pieprasījumu. Sava restorānu nedēļa ir arī Liepājai. Mēs domājam, ka tā ir lieliska iespēja un iemesls, lai dotos uz Liepāju. Gardēži novērtēs! Laba ēdiena mīļotāju svētki Liepājā norisināsies no 24. līdz 30. septembrim. Turklāt ne tikai Liepājā, bet arī apkārtnes novados. Tā būs jau otrā restorānu nedēļa. Šīs nedēļas laikā viesus priecēs 21 restorāns un kafejnīca. Viņi būs sarūpējuši gardus un pārsteigumiem pilnus ēdienus par ļoti īpašām cenām. Ēdienkartēs tiks apvienotas Latvijas raksturīgās sastāvdaļas un savvaļas produkti. Nekas, protams, nav iespējams bez šefpavāriem. Viņi uzburs lielisku maltīti gan īstiem gardēžiem, gan vienkāršu ēdienu piekritējiem.

Atbalsti savējos un tiekamies Liepājā!