Adventes laika aktivitātes Kurzemē un vispār Latvijā

Šis gads, maigi sakot, ir izvērties ļoti interesants. Tas ieviesis korekcijas teju visu pasaules iedzīvotāju dzīves ritmā. Pirms gada gaidot Ziemassvētkus, pat nevarējām iedomāties, ka mūs sagaida kaut kas tāds. Šķiet, ka filmu sižetu veidotāji kaut ko tādu savos prātos nevarēja izdomāt. Adventes laiks šogad noteikti ir un būs klusāks. Pēc iespējas vairāk mums jāpavada laiks mājās vai jādodas dabā. Jācenšas pārtikas produktu piegādi veikt ar pasūtījumu un mājām. Tāpat ieteicams atbalstīt vietējos restorānus un kafejnīcas, pasūtot ēdienu uz mājām un sarūpējot sev svētku sajūtu.

Adventes laiks

Adventes laika aktivitātes – ēdiena pasūtīšana uz mājām

Tūrisma un viesmīlības nozare, tai skaitā restorāni un kafejnīcas šajā laikā ir cietuši ļoti smagi. Daudziem šis gads izrādījies izšķirošs. Tomēr aicinām atbalstīt tos, kas vēljoprojām turpina darboties. Līdz ar to sagādājiet sev svētku sajūtu, pasūtot ēdienu uz mājām vai līdzņemšanai. Tā foršā sajūta, ka mājās pašam nav jāgatavo un jāplāno, ko tad šoreiz gatavot. Īpaši forša ideja, mūsuprāt, ir Adventes svētdienā brokastis, pusdienas vai vakariņas pasūtīt ar peigādi uz mājām. Un Adventi nosvinēt ar gardēžu cienīgu maltīti.

Vēl mums patīk doma doties pastaigā svaigā gaisā un izmest loku gar kādu kafejnīcu vai restorānu. Paņemt ēdienu un siltu kafiju līdzņemšanai un turpat pie restorāna vai parkā notiesāt un uzņemt kalorijas. Bieži vien jau saka, ka svaigā gaisā ēdiens garšo labāk. Mēs ticam, ka tā arī ir!

Šajos svētkos mēs iesakām turēties pie vienkāršām un pastāvīgām vērtībām. Doties svaigā gaisā un kustēties katru dienu. Tas ne tikai uzlabos jūsu veselību, bet arī radīs laimes hormonus, kas svarīgi aktram šajā laikā. Un atbalstīt vietējos ražotājus, cik vien iespējams un finanses atļauj. Ja izvēlaties pienu, tad Latvijas un tā tālāk.

Lai mums visiem priecīgi, veselīgi, sportiski un sirdsilti svētki! Ceram, ka jaunais gads būs daudz labāks un varēsim atgūt iekavēto – koncertus, teātra izrādes, kino apmeklējumus, ballītes ar draugiem un galu galā ceļojumus. Ticām, ka tā arī būs un lai piepildās!